Reference

REFERENCE

Jana O’Toole Naše spokojenost se ani nedá vyjádřit slovy. Jsme naprosto nadšení!!! Fotografie a video, které Martina a Martin pro nas zhotovili jsou prostě nádherné! Každému bychom je vřele doporučili!!! Od úplného začátku velmi vřelí, srdeční a hlavně velcí profesionálové. Jejich práce Nás bude provázet vzpomínkami na Náš velký den, a podruhé bychom nevolili jinak. Přejeme hodně úspěchu a radosti z dělání Vaší práce.

S láskou Jana a Kevin O’Toole

svatba_fotograf-praha-plzeň

 

linha-navegacao

Vážená paní Venená
rád bych Vám touto cestou moc poděkoval za Vámi poskytnuté služby.Jak fotografie pořízené na Praze 5 na vítání občánků tak Váš přístup hodnotím jako velmi  profesionální a já i manželka jsme s Vaší prací velmi spokojeni.
Rádi se budeme těšit na další spolupráci a v případě dalšího potomka budeme rádi pokud nám vítání občánku budete fotit opět Vy.
S pozdravem Ladislav Ševčík

fotograf-praha-foceni-exterieru

 

linha-navegacao

 

Dobrý den,
rada bych vyslovila velkou spokojenost a poděkování paní fotografce Martine Venené -fotoemotion za profesionalitu, se kterou odvádí výbornou práci. Její přístup, trpělivost (nejenom s malými detmi na place), individualita a cit pro fotografování je skutečně neobyčejně profi, výsledné fotografie špičkové! Vyhledala jsem ji přes doporučení a moc za to díky, spokojenost maximalni, zcela jistě se k ni budu rada vracet a využívat jejích služeb co nejčastěji, dokáže zachytit a vykouzlit neopakovatelné momenty…
Jednou větou: komplexni foceni,pohodovy průběh a finální výsledek = neopakovatelny zážitek!
D O P O R U Č U J I !!!
Kdo nezkusí, neuvěří.
Není fotograf jako fotograf, Fotoemotion je trefa!
Dekuji ještě jednou
Ivana Putnová s rodinou

miminko_fotoemotion-fotograf-plzeň

 

linha-navegacao

 

Paní fotografka je moc trpělivá (fotila dvě malé děti) a vstřícná. Dokázala navodit skvělou atmosféru, že si děti ani nevšimly, že se něco děje. Díky ní máme perfektní fotografie. Byli jsme velmi spokojeni. Děkujeme.
Michaela Vltavská s rodinou

detska-fotografie-plzen-praha

 

linha-navegacao

 

Dobrý den,
jsem velmi spokojena s FotoEmotion a s paní fotografkou paní Venenou. Paní fotografka je trpělivá k dětem.
Umí fotit momentky a má krásné fotky. Jsem s její prací velmi spokojena, jak na Vítání občánků, tak i v ateliéru.
Monika Neprašová

foceni-deti-praha-fotograf

linha-navegacao

 

S prací paní fotografky Martiny Venené jsem velmi spokojena. Vytvořila nám svatební album a také fotografie i s albumem k Vítání občánků. Budeme se těšit na další Vítání občánků!
Martina Hrnčířová